Obrotomierz regulator (J-129)

Sterownik przystosowany jest do współpracy z dowolnym czujnikiem zbliżeniowym. Urządzenie wyświetla ilość obrotów monitorowanego urządzenia na minutę oraz na podstawie zliczonych obrotów steruje wyjściem. Jako element wykonawczy zastosowano przekaźnik o obciążalności styków 3A. Sterownik umożliwia zaprogramowanie dolnej i górnej ilości obrotów tworząc okno, styki przekaźnika złączone są jedynie wtedy, gdy wartość zawiera się w ustalonym oknie. Przy obrotach mniejszych lub większych niż ustawione, styki przekaźnika są rozwarte. Ilość impulsów na jeden obrót jest programowalna w zakresie od 1 do 500. Obudowa panelowa.

Termoregulatory

Produkowane przez nas termoregulatory są do pomiaru i regulacji temperatury w urządzeniach grzewczych i chłodniczych. Oferują szeroki zakres mierzonych temperatur zawierający się od -50°C do +500°C. W naszych urządzeniach jako element wykonawczy zastosowano przekaźnik o obciążalności styków 3A. Załączają one urządzenia wykonawcze stosując progowy algorytm regulacji temperatury. Termoregulatory wykonywane są w wersjach z jednym, dwoma lub trzema przekaźnikami oraz jednym lub dwoma czujnikami. Daje to możliwość konfigurowania ich tak, aby pracowały jako termoregulatory okienkowe, różnicowe lub jako dwa niezależne sterowniki. Dostępne są również w obudowie panelowej i na szynę DIN.

J-109 J-109P J-109S J-110 J-110P J-110S J-119 J-127 J-127P J-128 J-135, J-135S, J-135P J-137s

Liczniki Impulsów

Produkowane przez nas liczniki impulsów są to programowalne urządzenia znajdujące zastosowanie przy liniach/taśmach produkcyjnych, nawijarkach, maszynach pakujących oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba odliczenia zaprogramowanej ilości impulsów.
Wbudowany przekaźnik umożliwia dodatkowo sterowanie zewnętrznym urządzeniem takim jak silnik, maszyna pracująca, krajalnica. Uniwersalne wejście pozwala na zastosowanie czujników elektronicznych (czujniki zbliżeniowe, fotokomórki) lub czujników mechanicznych.

J-131 J-130 J-133

Regulatory obrotów silnika prądu stałego

Przeznaczone są do płynnej regulacji obrotów silnika prądu stałego w zakresie od 0 do 99% nominalnych obrotów.
Oferujemy regulatory dla napięcia zasilania 12-24V oraz maksymalnym obciążeniu 50A, 20A, 3A oraz 2A.

Higrometry

Produkowane przez nas higrometry są przyrządami do precyzyjnego pomiaru wilgotności względnej w zakresie od 10% do 99% Rh z dokładnością 5%. Znajdują one zastosowanie w muzeach, archiwach, bankach, bibliotekach, szpitalach, szklarniach, suszarniach, przemyśle włókienniczym oraz w meteorologii. Do produkcji urządzeń zastosowaliśmy czujnik pojemności HIH5031, który jest odporny na wpływ kondensatów pary wodnej. Zastosowanie nowoczesnych układów scalonych zapewnia minimalny błąd pomiaru.

W grupie higrometrów oferujemy urządzenia przeznaczone do:
– pomiaru wilgotności (cyfrowy miernik wilgotności J-118)
– pomiaru i regulacji wilgotności (Regulator wilgotności J-121)
– pomiaru wilgotności oraz dodatkowego pomiaru i regulacji temperatury (Termohigrometr J-123)
W regulatorach jako element wykonawczy zastosowano przekaźnik o obciążalności styków 3A. Termohigrometr umożliwia pomiar temperatury w zakresie od -50°C do +120°C oraz regulacje temperatury od 0°C do 100°C.
Dodatkowo wyposażony jest w timer. Idealnie sprawdza się w inkubatorach. Zaprogramowane ustawienia użytkownika przechowywane są w nieulotnej pamięci.
Produkty dostępne są w obudowie panelowej.

Układy czasowe

Wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba załączania i wyłączania urządzeń na czas uprzednio zaprogramowany świetnie sprawdzą się nasze sterowniki czasowe. Mogą one mieć zastosowanie zarówno w automatyce przemysłowej (zliczenie porcji, odmierzanie czasu pracy maszyn) jak i w gospodarstwach domowych np.: do sterowania pompką w akwarium, do sterownia pompką obiegu wody w systemie centralnego ogrzewania lub jako prosty symulator obecności domowników, załączając i wyłączając oświetlenie w mieszkaniu.

J-112, J-112P J-126 J-134 Sterownik dzwonków szkolnych, sterownik czasowy na 6 stanowisk,